Yeni Yarışma Damat Bayıldı yakında Show TV'de

Yeni Yarışma Damat Bayıldı yakında Show TV'de
Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı Damat Bayıldı, Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla Show TV’de ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı Damat Bayıldı, Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla Show TV’de ekrana gelmeye hazırlanıyor. Büyüktopçu programda hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek. Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak.

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek.

“Damat Bayıldı” da yayınlanmasını istediğiniz TV Reklam uygulamarımız  Bant Reklam, Spot Reklam ve diğer reklam uygulamalarımız hakkında bize ulaşabilirsiniz.

tvreklam.com.tr